Team

Judith Geurts

Judith Geurts

Directeur

j.geurts@dedobbelsteen.nl

Annemie van Geneijgen

Annemie van Geneijgen

Teamleider

a.vangeneijgen@dedobbelsteen.nl

Desirée van Kessel

Desirée van Kessel

Intern begeleider

d.vankessel@dedobbelsteen.nl

Ank Bindels

Ank Bindels

Leerkracht, bouwcoördinator onderbouw

a.bindels@dedobbelsteen.nl

Peggy Brummans

Peggy Brummans

Leerkracht, bouwcoördinator bovenbouw, planning TSO

p.brummans@dedobbelsteen.nl

Angela Backus

Angela Backus

Leerkracht

a.backus@dedobbelsteen.nl

Annelies van Heijst

Annelies van Heijst

Leerkracht

a.vanheijst@dedobbelsteen.nl

Bianca Heldens

Bianca Heldens

onderwijs ondersteuner passend onderwijs

b.heldens@dedobbelsteen.nl

Cristel Timmermans

Cristel Timmermans

Leerkracht

c.timmermans@dedobbelsteen.nl

Ester Clabbers

Ester Clabbers

Leerkracht

e.clabbers@dedobbelsteen.nl

Gemma Peeters

Gemma Peeters

Leerkracht

g.peeters@dedobbelsteen.nl

Ineke Voermans

Ineke Voermans

Leerkracht

i.voermans@dedobbelsteen.nl

Kevin Dorssers

Kevin Dorssers

Leerkracht

k.dorssers@dedobbelsteen.nl

Maaike van der Locht

Maaike van der Locht

Leerkracht

m.vanderlocht@dedobbelsteen.nl

Marc Verhoeven

Marc Verhoeven

Leerkracht, I-coach

m.verhoeven@dedobbelsteen.nl

Margriet Smits

Margriet Smits

Leerkracht

m.smits@dedobbelsteen.nl

Sandra Cuypers

Sandra Cuypers

Leerkracht

s.cuijpers@dedobbelsteen.nl

Sandra Versleijen

Sandra Versleijen

Leerkracht

s.versleijen@dedobbelsteen.nl

Sharley Crompvoets

Sharley Crompvoets

Leerkracht

s.crompvoets@dedobbelsteen.nl

Susanne Janssen

Susanne Janssen

Leerkracht

s.janssen@dedobbelsteen.nl

Karin Wilmsen

Karin Wilmsen

Interierverzorging

Rob Driessen

Rob Driessen

Concierge

r.driessen@dedobbelsteen.nl

Iedje Pauwels

Iedje Pauwels

vrijwlliger onderwijs ondersteuning

Ine Hanssen

Ine Hanssen

Bieb-medewerker, vrijwillige ondersteuning onderwijs

i.hanssen@dedobbelsteen.nl

Wilbert Janssen

Wilbert Janssen

vrijwillige ondersteuning onderwijs

Wilmi Jakobs

Wilmi Jakobs

Administratie

w.jakobs@dedobbelsteen.nl