Team

Judith Geurts

Judith Geurts

Directeur

judith.geurts@dedobbelsteen.nl

Marion Heijnen

Marion Heijnen

Leerkracht

m.heijnen@dynamiek.nu

Jacqueline Kurver

Jacqueline Kurver

lid kwaliteitsteam - teamleider

j.kurver@dynamiek.nu

Desirée van Kessel

Desirée van Kessel

Leerkracht

d.vankessel@dynamiek.nu

Ank Bindels

Ank Bindels

Leerkracht

a.bindels@dynamiek.nu

Peggy Brummans

Peggy Brummans

Leerkracht, lid kwaliteitsteam

p.brummans@dynamiek.nu

Angela Backus

Angela Backus

Leerkracht

a.backus@dynamiek.nu

Annelies van Heijst

Annelies van Heijst

Leerkracht

a.vanheijst@dynamiek.nu

Bart van der Sterren

Bart van der Sterren

Leerkracht

bart.vandersterren@dynamiek.nu

Bianca Heldens

Bianca Heldens

onderwijs ondersteuner passend onderwijs

b.heldens@dynamiek.nu

Cristel Timmermans

Cristel Timmermans

Leerkracht

c.timmermans@dynamiek.nu

Ester Clabbers

Ester Clabbers

Leerkracht

e.clabbers@dynamiek.nu

Gemma Peeters

Gemma Peeters

Leerkracht

g.peeters@dynamiek.nu

Ineke Voermans

Ineke Voermans

Leerkracht

i.voermans@dynamiek.nu

Kevin Dorssers

Kevin Dorssers

Leerkracht

k.dorssers@dynamiek.nu

Maaike van der Locht

Maaike van der Locht

Leerkracht

m.vanderlocht@dynamiek.nu

Marc Verhoeven

Marc Verhoeven

Leerkracht, I-coach

m.verhoeven@dynamiek.nu

Margriet Smits

Margriet Smits

Leerkracht

m.smits@dynamiek.nu

Sandra Versleijen

Sandra Versleijen

Leerkracht

s.versleijen@dynamiek.nu

Sharley Crompvoets

Sharley Crompvoets

Leerkracht

s.crompvoets@dynamiek.nu

Susanne Janssen

Susanne Janssen

Leerkracht

s.janssen@dynamiek.nu

Karin Wilmsen

Karin Wilmsen

Interierverzorging

Rob Driessen

Rob Driessen

Concierge

r.driessen@dynamiek.nu

Iedje Pauwels

Iedje Pauwels

vrijwlliger onderwijs ondersteuning

Ine Hanssen

Ine Hanssen

Bieb-medewerker, vrijwillige ondersteuning onderwijs

i.hanssen@dynamiek.nu

Thea Wijnen

Thea Wijnen

Administratie

t.wijnen@dynamiek.nu

Wilbert Janssen

Wilbert Janssen

vrijwillige ondersteuning onderwijs